603 242 512

Ciężarna i wyczynowiec

0 Comments

Pani Joanna trafiła do mnie w 29. tygodniu ciąży. Bolał Ją kręgosłup w odcinku piersiowym, miała dysplazję bioder, cierpiała na jednostronne bóle krzyża, które przechodziły aż do kolana. Pracowałyśmy nad rozluźnieniem, przygotowaniem do porodu. Wyeliminowałyśmy ból pod łopatką.

Pacjentka przyprowadziła na terapię Bowena męża sportowca

Na którąś z kolejnych wizyt Pani Joanna ledwo przyszła, każdy krok sprawiał Jej ogromny ból. Poruszała się bardzo powoli i ociężale. Już po wizycie pacjentka czuła się zdecydowanie lepiej. Delikatnie jeszcze odczuwała ból, ale z gabinetu- ku ogromnemu zdziwieniu personelu, wyszła już zdecydowanie szybciej i z uśmiechem na twarzy. Pani Joanna często podkreślała, że czuje się znacznie lepiej po terapii i po przekroczeniu progu gabinetu jest już o wiele spokojniejsza. Pani Joanna urodziła ślicznego chłopca.

Pacjentka przyprowadziła na terapię Bowena również swojego męża, któremu terapia również pomagała, zwłaszcza, że uprawiał sport wyczynowy. Terapia Bowena świetnie wycisza, dobrze działa na kontuzje świeże i urazy przewlekłe. Przygotowuje również organizm sportowców do wysiłku.

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *