O mnie

180186308_511598966918576_6480380692396911230_n

Nazywam się Sylwia Brzezińska. Sensem mojego życia jeszcze do niedawna był balet, któremu poświęciłam 30 lat, z czego ponad 20 lat przetańczyłam jako zawodowa tancerka. Jednak w pewnym momencie uznałam, że ze względu na wyeksploatowanie zdrowia i zmęczenie życiem wg rozkładu afiszów, nie jestem w stanie dalej występować. Ale poniekąd zostałam również zmuszona do myślenia o przyszłości, gdyż odebrano prawo tancerzom do wcześniejszej emerytury w wieku 40 lat.

W trakcie kariery ból zwalczałam różnymi metodami terapii, również metodą Bowena i refleksologią. Dzięki zabiegom odczuwałam ulgę nie tylko w mięśniach, ale również w duszy. Uwierzyłam w sprawczą/uzdrawiającą/leczniczą moc regeneracji i samoleczenia organizmu Techniką Bowena i postanowiłam ją propagować. Ukończyłam  szkolenie zgodne z Międzynarodowym Programem Kształcenia Australijskiej Akademii Terapii Bowena. Należę również do Stowarzyszenia Bowtech Polska, które zrzesza polskich terapeutów techniki Bowena, praktykujących w kraju i za granicą. Zostało powołane, by popularyzować, przybliżać i promować tę terapię. Stowarzyszenie dba również o jakość jej stosowania, jest ukierunkowane również na ciągłe podnoszenie kwalifikacji terapeutów.

162168350_485171709561302_4392173323947193199_n

Chcę, aby w moim gabinecie Balet Terapii Naturalnych w Bydgoszczy dzięki holistycznemu podejściu Pacjent doznał pięknych emocji ze spotkania z samym sobą.

Wierzę, że dzięki wsłuchaniu się w siebie i swoje potrzeby jesteśmy w stanie naturalnie uzdrowić własne ciała i dusze.

Najpierw poznałam na własnej skórze Refleksologię, potem Technikę Bowena, w której się zakochałam, zafascynowałam! Dzięki niej poznałam wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują, są ze mną, kibicują i wiem, że mogę na nich liczyć.

Wierzę, że terapia metodą Bowena jest jak spektakl baletowy.

Pacjent-Widz przychodzi, żeby się odprężyć, wyciszyć i zaspokoić potrzebę pozbycia się bólu towarzyszącego w codziennym życiu. Moją misją jest właśnie pomoc ludziom w odprężeniu się, pozwoleniu sobie na to, by ich ciało zaczęło się samo regenerować pod wpływem delikatnych ruchów i ucisków wykonywanych przeze mnie w odpowiednich miejscach ciała.

Mam zawsze ogromna satysfakcję i wdzięczność, gdy Pacjenci czują poprawę, czasem od razu, czasem po paru sesjach… ale jestem też wdzięczna za zaufanie, którym mnie obdarzają.