603 242 512

Rodzina pod opieką Bowena

0 Comments

Pani Roksana trafiła do mnie w zaawansowanej ciąży. Zamiast od razu przygotowywać ją do porodu musiałyśmy najpierw zwalczyć mrowienie w ręce. Bardzo silne i denerwujące. Zrobiłam kilka zabiegów, za każdym razem było inaczej ciało reagowało po swojemu. Gdy Pani Roksana urodziła, wróciła do mnie z tym problemem. Mrowienie przemieściło się, lecz nadal było odczuwalne. Z terapii na terapię się zmniejszało, aż zupełnie się wyciszyło .

Pani Roksana zajęła się maluszkiem i wróciła do mnie z problemem laktacji. Tak, tak drogie Panie…

Bowen jest wskazany młodym mamom przy problemach z laktacją. Pani Roksana była zaskoczona, że efekt był tak szybko. Pacjentka postanowiła kontynuować terapię u mnie, gdyż jest to dla niej forma odpoczynku, a przy okazji działamy uodparniająco i wspomagająco na organizm. I szybko interweniujemy, gdy są jakieś problemy.

Pani Roksana przyprowadziła również swojego męża, który od dłuższego czasu miał problemy z migrenami. Były tak silne, że nie mógł pracować. Po terapii migreny zdecydowanie się zmniejszyły. Czasami terapia musi trwać dłużej, by efekt był lepszy i ciało mogło przepracować wiele rzeczy. W terapii musimy dokopać się do przyczyny bólu, co nie jest takie oczywiste. Czasami mogą być to problemy psychosomatyczne.

A teraz Pani Roksana powierzy mi opiekę nad Maluszkiem. By Go uodpornić i wzmocnić mały organizm na jesienną i kapryśną pogodę.

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *